CAMİYE GİREN EJDERHA


17/25 Aralık operasyonlarının ardından iyot gibi açığa çıkan hırsızlar, kendi istikballerini ve embesil yandaşlarını kurtarma adına “Yakarım bu gezegeni!” nidalarıyla her yeri ateşe vermeye karar verince zaten asırlardır zar zor ayakta durmaya çalışan ülke, tepetaklak yuvarlanmaya başladı.

Description

Elinizdeki bu kitap, Aralık 2018-2020 yılları arasında Zaman Avustralya’da yayınlanmış köşe yazılarını içermektedir. Üslubu konusunda eleştirel yaklaşanlara saygı duyduğumu belirtmekle birlikte hak edene hak ettiği üslupla cevap vermek genel ilkem olduğundan bu konuda oldukça rahat olduğumu söyleyebilirim.
Türkiye’de bu dönemde yaşanan ahlaksızlık ve hukuksuzlukları gelecek nesillerin daha iyi anlaması, adam yerine konan pek çok insanlıktan nasibini almamış içi boş kütüklerin gerçek kimliklerinin açığa çıkıp unutulmaması ve bu tür ikiyüzlü alçaklara bir daha aldanılmaması adına bu yazılar bir belge niteliği taşımaktadır.
Tükürüğümüzü bile israf etmeye değmez bu ciğeri beş para etmezlerin sonu, biliyoruz ki hüsran ve acı olacaktır. Gün gelir de adalet ve hukuk asırlardır, geçerken şöyle bir uğradığı bu topraklarda olur da kalmak isterse işte o zaman tarihe hesap verecek bu soysuzlar, gerçek değersizlikleriyle cehennemin gayyasına yuvarlanıp gideceklerdir. O güzel günleri hep beraber görmek duasıyla…

Book Details

Dil

Türkçe

e-book ISBN

9781005418649

Kelime sayısı

29.010

Yayın tarihi

3 Şubat 2022

Author

Yılmaz Hepçakar

Yorumlar

Yorumlar

Henüz inceleme yok.

İlk yorum yapan siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir