GÜZEL İNSANLAR 2


Birileri, bir yerlerde yazıyordur mutlaka ama herkes, birileri kaleme alıyor diye yazmadığından, bazen yaşananların çok cüz’i bir kısmına vakıf olabiliyoruz.

Description

Kendi rahatlarını “başkalarına zarar verme” prensibi üzerine kuran kıskanç, bencil ve merhametsizler ne sever, ne de sevilirler. Buna mukabil özünde insanlara faydalı olma düşüncesine sahip olanlar karakterlerinin gereğini sergileyip hal ve gönül diliyle her yerde kendilerini ifade ederler. Hal böyle olunca da açılmaz denen kapılır açılır ve en sert gönüllerde bile tahtlar kurulur.
Evet, her doğum sancılıdır. Hele bu doğum “her şeyi dünya olan” akılsızların ve onların peşinden koşan yığınların rahatını bozacaksa sancısı da artacaktır. Mevsimi gelip de doğum gerçekleştiğinde dünya-ahiret dengesini kurabilmiş, vicdan sahibi, düşünen, akıl ve tecrübeye önem verenlerin önünde kimse duramayacaktır.
Bu kitapta sevgi dili ile insanların gönlüne girmeye çalışanların gördükleri zulüm karşısında eşi görülmemiş yeni bir destanı nasıl yazdıklarını okuyacaksınız. Tarihe not düşme ve gelecek için bir kılavuz mahiyetindeki kitabı okurken yer yer gözyaşlarınıza hâkim olamayacaksınız.

Book Details

Dil

Türkçe

Yayın Tarihi

26 Mart 2019

e-book ISBN

9780463508961

Kelime sayısı

22.200

Diğer satın alma linkleri

APPLE: https://books.apple.com/us/book/x/id1458018698
KOBO: http://store.kobobooks.com/en-us/Search?Query=9780463508961
BARNES&NOBLE: http://www.barnesandnoble.com/s/2940156028788
D&R: https://www.dr.com.tr/ekitap/guzel-nsanlar-2

Author

Yahya Zeki Çınar

Yorumlar

Yorumlar

Henüz inceleme yok.

İlk yorum yapan siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir