TWİTTER’DAKİ TÜRKİYE 2

(1 müşteri incelemesi)


Bu çalışmada Anadolu insanının sosyal medya profili var. Her ne kadar ‘malumu ilan’ eden bir çalışma gibi görünse de derlenmiş olan bu bilgilerin bir arada olmasında yarar var. Zira geçmişe baktığımızda genel olarak ‘yapan ama yazmayan’ bir yapımız var.

Description

Twitter, Türkiye’de yaşananların özgür bir şekilde dile getirildiği sosyal medya platformlarından biri… Son yıllarda muhalif gazeteciler hapse atıldı, basın kuruluşları da kapatıldı. Bazı gazetecilere göre her şey güllük gülistanlık. Oysa sosyal medyaya bakılınca Türkiye’de her geçen gün işlerin kötüye gittiği görülür.
Bu kitap, Türkiye gündemlerinin tartışıldığı Twitter ortamında kullanıcıların düşüncelerini bir araya getiren bir çalışma… Türk insanının geçmişi hızlıca unutmasından dolayı bir dönemi kayıt altına alıp, tarihe not düşme adına mütevazı bir çalışma… Daha spesifik eserlere örnek teşkil teşkil edecek bir çalışma…

Book Details

Dil

Türkçe

e-book ISBN

9780463450604

Kelime sayısı

45.680

Yayın tarihi

12 Ocak 2020

Diğer satın alma linkleri

APPLE: https://books.apple.com/us/book/x/id1544333612
KOBO: http://store.kobobooks.com/en-us/Search?Query=9780463450604
BARNES&NOBLE: http://www.barnesandnoble.com/s/2940164755805
D&R: https://www.dr.com.tr/ekitap/twitter-daki-turkiye-2

Author

Halit Emre Yaman

Yorumlar

1 review for TWİTTER’DAKİ TÜRKİYE 2

  1. Nurettin Aytalam

    Bence harika bir çalışma olmuş. Keşke Halit Bey bu seriyi devam ettirse… Bir çeşit özet olmuş. Bazı yorumları okurken gülmekten karnımı tuttum… Bununla birlikte hüzünlü bölümler de vardı.

Add a review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir