SORULAR ÇEMBERİ


Sahabe ruhunu taşıyanlar, adeta zamanın sahabesini yansıtıyordu. Onların içtenliği, gönülleri kazanmış, adeta kalpleri eritmişti.

Description

Değerli Okuyucu,

Bu kitabı elinize aldığınızda, bir soru deniziyle karşı karşıya geleceksiniz. Sorular, kimi zaman cevaplar kadar değerli olabilir, çünkü doğru sorular, bizleri derinliklerimize, iç dünyamızın gizemli köşelerine doğru yolculuğa çıkarır.

Daha önce yine Crab Publishing tarafından yayımlanan ‘İnayet’ kitabımızla başlayan bu yolculuk, şimdi farklı coğrafyalardan ve zihinlerden gelen çeşitli sorularla devam ediyor. ‘Sorular Çemberi’, soruların gücünü ve derinliğini hissetmek, idrakimizi sorgulamak ve geliştirmek için bir rehber niteliğinde.

İdrakimizi sınamanın ve kendimizi keşfetmenin anahtarı belki de bu sorularda yatıyor. Her biri, bir pencere açarak farklı bir bakış açısı sunuyor, bizi düşünmeye, sorgulamaya ve öğrenmeye davet ediyor.

Bu kitapta yer alan her soru, bir düşünce patikasına işaret ediyor, insanın iç dünyasında yeni bir boyut keşfetmeye yöneltiyor. Soruların dokunduğu her noktada, bizler için bir öğrenme, bir büyüme fırsatı yatıyor.

Umarım bu kitap, okurken sizlere sadece yeni sorular sormakla kalmaz, aynı zamanda kendi içsel derinliklerinizi keşfetme fırsatı sunar.

Keyifli okumalar dilerim.

Nurali Tursunbayev

Book Details

Dil

Türkçe

e-book ISBN

9798215700211

Kelime sayısı

11.411

Yayın tarihi

28 Ocak 2024

Author

Nurali Tursunbayev

Yorumlar

Yorumlar

Henüz inceleme yok.

İlk yorum yapan siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir