DONÖR


Her hayat özeldir, kendi içinde destan ayarında hikâyeler barındırır. Tatlı birer hatıra kıvamındaki bu kitabın, duygulanmanıza, dualaşmanıza, gülümsemenize ve kaleme kâğıda sarılarak yaşadığınız benzer halleri yazıya dökmenize vesile olacaktır.

Description

Donör, kelime anlamı olarak bağışçı, bağışlayan demektir. “Her şeyin başı sağlıktır” şeklinde dilimize pelesenk olan bir söz vardır. Ne yazık ki, sağlığın bir nimet olduğunu elden gitmeye başlayınca anlıyoruz. Oysa insan, hayatı alt üst olmadan önce teşhis ve tedavi ile hastalıklarla mücadele edebilir. Bir adım sonrasında da başka insanlara yardım edebilir.
Herkesin zorluk derecesi farklı bir hayatı vardır. Bununla birlikte hemen hemen her insanın “kendi hayatını başka biri için harcamak” gibi ortak noktaları da vardır. Sağlık açısından donör olan birçok insanın hikâyesini her gün medyadan okuyoruz. Oysa manevi hayat veya ahiret hayatı adına donör olanların hikâyeleri medyada kendisine yer bulamıyor.
Bu kitapta, hapishane koğuşunda bir araya gelmiş insanların ve arkada bıraktıklarının hikâyelerini okuyacaksınız. Sevdiği insanların huzuru için her türlü fedakârlığı yapanların, yaşadığı zulmü günahlardan arınma olarak değerlendirenlerin, hayatının muhasebe ve murakabesini yapıp Allah’a daha iyi bir kul olmayı hedefleyenlerin hikâyeleri…

Book Details

Dil

Türkçe

e-book ISBN

9780463751701

Kelime sayısı

20.800

Yayın tarihi

22 Aralık 2019

Diğer satın alma linkleri

APPLE: https://books.apple.com/us/book/x/id1492761804
KOBO: https://store.kobobooks.com/en-us/Search?Query=9780463751701
BARNES&NOBLE: https://www.barnesandnoble.com/s/2940163426034
D&R: https://www.dr.com.tr/ekitap/donor-9

Author

M. Fehmi Acat

Yorumlar

Yorumlar

Henüz inceleme yok.

İlk yorum yapan siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir