KALP TAMİRCİSİ


Kalbinden akan kırmızının, seni zehirlemesine izin vermemelisin.

Description

Merhaba sevgili okur,

 

Başta bu kitabı okumaya karar veren sana olmak üzere, beni bu yolda destekleyen herkese teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Her zaman duyduğumuz “hayallerinin peşinden koş” faslı benim için ilk kez gerçekleşiyor ve benim için bu, çok heyecanlı bir deneyim. Bu yüzden, bu yolda emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum.

Kalp Tamircisi, benim yaklaşık on üç yaşlarında sahip olduğum bir fikirdi. O zamanlarda henüz birinin kalbini nasıl tamir edeceğim konusunda pek bir fikrim yoktu. Bu nedenle fantastik bir yolla o yaşta sahip olamadığım deneyimler ile yazmaya başlamıştım. Ancak işler pek iyi gitmeyince erteledim. O zamandan beri -yaklaşık beş yıldır- bir insanın kalbinin nasıl tamir olacağı hakkında kendi kendime hep düşündüm, bu konuda felsefe kitapları okudum.

Küçüklüğümden beri şahit olduğum gözyaşları ve acılarını izlediğim insanlar, benim için hep katlanılmaz oldu. Çünkü gözyaşlarının habercisi acılar beni çok üzdü. Herkesi zehirleyen negatif duygulara bir panzehir bulmak istedim. Belki bir ilaç, belki bir büyü… Son zamanlarda bir sorunu çözmek için o sorunun kaynağından başlamam gerektiğini öğrendiğimde anlamıştım. İnsanlar yüzünden başlayan bu kırıklar, yine insanlar tarafından düzelmeliydi.

Kendimce anlayıp yorumladıktan sonra kitabı yeniden kurgulayıp yazmaya karar verdim. İşte ortaya, zor ve korkunç dönemlerden geçen ama benim gibi her şeyi yavaş yavaş anlayan bir karakter ortaya çıktı.

Bu kitabı okumayı tercih etmeniz sizin de kalp tamircisi bir okur olduğunuzun en güzel delili. Dünyanın kalp tamircileri tarafından güzelleşeceğine inanan bir yazar olarak, kalp tamircilerinin her geçen gün daha da artmasını umuyorum. Umarım insanlık olarak kırdığımız kalplerin hepsini tamir edebilmekte başarılı oluruz.

Keyifli okumalar…

Book Details

Dil

Türkçe

Kelime sayısı

23.219

Yayın tarihi

20 Şubat 2023

e-book ISBN

9798215765319

Author

Sude Başak

Yorumlar

Yorumlar

Henüz inceleme yok.

İlk yorum yapan siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir