Biyografi

Abdullah Küçük

1961 Yozgat doğumluyum. İlkokulu Yozgat’ta, orta ve liseyi Kayseri’de tamamladım. Gazi Üniversitesinden mezun olduktan sonra MEB’de 9 yıl öğretmenlik yaptım. 1992 yılında istifa ederek özel eğitim kurumları bünyesinde, Türkmenistan ve Afganistan’da eğitimcilik yaptım.

Suç ve günah olup hukuka, adalete ve insanlığa muhalif her türlü davranış ve fiillerin her çeşidinden ve en küçüğünden bile hep sakındım. Herkese ve her şeye yardım edebilme, onları mutlu ederek mutlu olma, hayat felsefem ve yaşama gayem olduğu halde suç ve kul hakkı olabilecek küçük büyük bütün yanlışlıkları hayalinden bile geçirmediğim halde 2016-2023 arasında 6,5 yıl ceza evinde yattım.

Yazar değilim; samimi bir dille yaşadıklarımı ve duygularımı ifade etmeye çalıştım. Yazılarım aynı anda, kabre girdiğimde geride kalan aile, dost, arkadaş ve tüm insanlığa bir vasiyetnamem manasındadır. Kimseye kırgın değilim. Kendi nefsimden başka kızgınlık duyduğum kimse yoktur. En kötülerin bile ıslah olup düzelip, maddi-manevi kurtuluşa ermeleri için hep dua ederim. Rabbimin yüceler yücesi rızasından başkada bir beklentim yoktur.

Bugünlerde Medrese-i Yusufiye’de kaleme aldığım çalışmaları bilgisayara aktarıyorum.